Yollar sıcak asfaltla buluştu
13.01.2018 09:01:48 GENEL AYDIN

Yollar sıcak asfaltla buluştu

Aydın Büyükşehir Belediyesi, yol yapım ve sıcak asfalt çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri, asfaltlama çalışmaları çerçevesinde il genelinde yoğun çalışma programı uygulayan büyükşehir belediyesi ekipleri, uzun yıllardır bakım görmeyen birçok yolun yapım ve onarımını tamamlıyor.
Efeler’in Kocagür ve Yenipazar’ın Hamzabali mahalleleri ile Kuşadası’nın Rıza Saraç Caddesi’nde 18 bin metrekarelik alanda çalışma yapan ekipler temel malzeme seriminden sonra sıcak asfalt çalışmasını da tamamladı.
Vatandaşlar uzun süredir yapılamayan yolların büyükşehir tarafından asfaltlanmasından memnuniyetlerini belirtirken “Yollarımız bozuktu, ekipler çok kısa bir sürede tamamlayıp asfaltladı. Uzun yıllardır yapılmayan yolları Özlem Çerçioğlu başkanımız yapmıştır. ’Topuklu Efe’ sayesinde hizmet görmeye başladık. Allah Özlem Çerçioğlu’ndan razı olsun, başımızdan eksik etmesin” şeklinde konuştular.
Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu, il genelindeki çalışmaların devam edeceğini kaydederek “Büyükşehir belediyemiz sorumluluk alanı içerisindeki bütün yolları Aydınlıların hak ettiği şekilde kaliteli hale getiriyoruz. Vatandaşlarımızın huzuru ve refahı için elimizden geleni yapmaya hazırız. Biz vatandaşımıza hizmet için varız” diye konuştu.
Aydın Büyükşehir Belediyesi ekipleri çalışmalarına il genelinde hız kesmeden devam edecek.

Son Haberler

(Özel haber) Esenyurt’ta öğrencilere yasadışı şans oyunu oynatan yerlere baskın

13.01.2018 09:02:26 ASAYİŞ İSTANBUL

İstanbul Esenyurt’ta aralarında öğrencilerin de bulunduğu vatandaşlara para karşılığı yasa dışı şans oyunu oynatan yerlere zabıta tarafından [...]

Başkan Mesut Özakcan, mahalle ziyaretlerini sürdürüyor

13.01.2018 09:02:02 GENEL AYDIN

Göreve geldiği günden beri esnaf ve vatandaşları sık sık ziyaret eden Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, [...]

Beylikdüzü’nde yangında ölen kağıt toplayıcılardan geriye arabaları kaldı

13.01.2018 09:00:49 ASAYİŞ İSTANBUL

İstanbul Beylikdüzü’nde sabaha karşı çıkan yangında hayatını kaybeden yabancı uyruklu 3 kağıt toplama işçisinden geriye arabaları kaldı. [...]

Google Arama

Son Haberler