Uysal, rehberleri ağırladı  Uysal, rehberleri ağırladı 8b18378d de57 47df 8e1f 5cee06a5a875

Uysal, rehberleri ağırladı

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinin, Antalya için bir ortak akıl platformu olduğunu söyle

Evsizlere Büyükşehir Belediyesi sahip çıktı
Uyarılara aldırmayan amatör balıkçı falezlerden düştü
Antalya’da eğitime kar engeli

Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal, Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinin, Antalya için bir ortak akıl platformu olduğunu söyledi.
Antalya Rehberler Odası (ARO) Başkanı Hayati Korucu ve yönetim kurulu üyeleri Muratpaşa Belediye Başkanı Ümit Uysal’ı ziyaret etti. Başkan Korucu, Aralık ayında 3’üncü genel kurullarını gerçekleştirdiklerini belirterek ARO’nun bin 171 üyeli bir sivil toplum kuruluşu olduğunu söyledi.
Yeni yönetim olarak belediye başkanları ziyaretine Başkan Uysal’la başladıklarını belirten Korucu, “Muratpaşa Belediyesi’ni ve Uysal’ı başta Kaleiçi Old Town Festivali olmak üzere turizm alanındaki çalışmaları ve Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezleri üzerinden sivil toplum örgütleriyle sergilediği işbirliği dolayısıyla kutluyoruz” diye konuştu.
Başkan Uysal, ARO’nun yeni yönetimini kutlayıp, çalışmalarında başarılar dilerken Abdullah Sevimçok Sivil Toplum ve İnovasyon Merkezlerinin 500 kişilik konferans salonu, 12 çok amaçlı eğitim ve toplantı salonu yarı açık etkinlik alanıyla bir kampüs niteliğinde olduğunu söyledi. Merkezin hem Avrupa’nın en büyük dernekler yerleşkesine ev sahipliği yaparken hem de yenilikçi fikirlerini gelişip uygulama alanı bulabileceği bir inovasyon merkezine sahip olduğunu belirten Başkan Uysal, “Akıllı toplumlar, şehrin ortak aklını şehri daha iyi yönetmekte daha doğru kararlar vermekte değerlendiriyorlar. Biz de bu merkezimizde bir ortak akıl platformu oluşturmaya çalışıyoruz” dedi.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0