Tahsin Çatan güven tazeledi
14.01.2018 14:10:40 GENEL ADIYAMAN

Tahsin Çatan güven tazeledi

Adıyaman’ın Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulunda mevcut Başkan Tahsin Çatan 3. kez seçildi.
Kahta’da faaliyet gösteren sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve esnafların katıldığı genel kurul, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra Adıyaman ESOB Başkanı Ziya Duranay divan başkanlığına seçildi. Kongrede gündem maddeleri okunup oylara sunularak kabul edildi.
Kahta Kültür Merkezinde gerçekleşen Kahta Esnaf ve Sanatkarlar Oda Başkanlığı seçimine, mevcut Başkan Tahsin Çatan ile Lütfü Alper yarıştı. Yapılan seçimde bin 157 oda üyesi oy kullandı.
Seçimde mevcut başkan Tahsin Çatan 781 oy, Lütfü Alper ise 366 oy alırken 10 oy ise geçersiz sayıldı.
781 oy alarak 3.kez yeniden başkanlığa seçilen başkan Tahsin Çatan, esnaflara yakışır ve demokratik bir şekilde seçimin gerçekleştirildiğini söyledi.
Başkan Çatan, "Kahta esnafımıza yakışan ve demokratik bir seçim yapıldı. Ekip arkadaşlarımızla birlikte ilçemizde daha kaliteli hizmetler yapmaya devam edeceğiz. Esnaflarımız hizmetlerin en kalitelisine layıktır. Esnaf odamıza kayıtlı, oy veren ya da vermeyen tüm esnaf kardeşlerime ağabeylerime yürekten teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

Son Haberler

Sinop Esnaf ve Sanatkarlar Odası seçimleri

14.01.2018 14:03:22 GENEL SİNOP

Sinop’ta Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlık seçiminde sona yaklaşıldı.
Sinop Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu’nda gerçekleşen [...]

Yaşlı adam balkonda sandalye üzerine ölü bulundu

14.01.2018 14:11:00 ASAYİŞ BURSA

BURSA (İHA) – Bursa’nın Gemlik ilçesinde yaşlı bir adam, evinde tek başına yaşadığı evinin balkonunda sandalye üzerine [...]

Biga’da genç çiftçilere koyun dağıtıldı

14.01.2018 14:10:14 GENEL ÇANAKKALE

Çanakkale İl Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü kırsal kalkınma yatırımlarının desteklenmesi programı kapsamında gerçekleştirilen genç çiftçi projesinden [...]

Google Arama

Son Haberler