Paris’teki patlamada 12 kişi ağır yaralandı  Paris’teki patlamada 12 kişi ağır yaralandı 5e2c21d8 e58c 40bb b7a0 94bdf86f4740

Paris’teki patlamada 12 kişi ağır yaralandı

Fransa’nın başkenti Paris’te meydana gelen doğalgaz patlamasında yaralananların 12’sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.Fransa’nın başkenti Paris’in

Fransa’nın başkenti Paris’te meydana gelen doğal gaz patlamasında ağır yaralanan 4 kişi hayatını kaybetti.
Paris’teki patlamada ölü sayısı artıyor
Sarı Yelekliler eylemini başlatan Ludosky: “Macron hükümeti zengini koruyup fakiri yapacağı zamlarla cezalandırmak istedi”

Fransa’nın başkenti Paris’te meydana gelen doğalgaz patlamasında yaralananların 12’sinin durumunun ağır olduğu öğrenildi.
Fransa’nın başkenti Paris’in Rue de Trévise bölgesinde 9’uncu Caddedeki bir binada yaşanan doğalgaz patlamasında yaralanan 12 kişinin durumun ağır olduğu belirtildi. Sağlık ekipleri bölgeye kurulan çadırlarda yaralılara ilk müdahalelerini yaparken, güvenlik güçlerinin basın çalışanlarını bölgeden uzak tutmak için çaba harcadığı dikkat çekti.
Patlamadan sonra Başbakan Edouard Philippe ve İçişleri Bakanı Christophe Castaner olay yerine intikal etmiş, Castaner, “Trevise sokağında Başbakan, Paris savcısı, polis ve başkentin Belediye Başkanı ile birlikteyim. 200’den fazla itfaiye eri yardım operasyonuna katılıyor. Bilanço ağır görünüyor. İlk düşüncelerim yaralılarla ve yakınlarıyla birlikte” şeklinde açıklamada bulunmuştu.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0