‘Şoför Nebahat’ tiyatro ekibine taksicilerden büyük jest
12.01.2018 10:09:39 GENEL SAKARYA

‘Şoför Nebahat’ tiyatro ekibine taksicilerden büyük jest

Karasu’da sahne alacak olan Şoför Nebahat’ tiyatro ekibi, ilçe girişinde büyük bir sürprizle karşılaştı. Ekibi taşıyan aracı ilçe girişinde çok sayıda taksici kornolar ve konvoy eşliğine karşılayarak, ilçe merkezine getirdi.
Karasu Komedi Oyunları Festivali kapsamında sahne alan ‘Şoför Nebahat’ tiyatro ekibi, Karasu’ya girer girmez büyük bir ilgiyle karşılandı. Yaklaşık 20 kadar ticari taksi, tiyatro ekibini ilçe girişinde kornalarla selamlayarak karşıladı. Konvoy eşliğinde ilçe merkezine kadar kafileye eşlik eden Karasulu taksi esnafı, görülmemiş bir jeste de imza atmış oldu. Karasu girişinde taksicilerin bu büyük jestine karşı araçtan inen ünlü oyuncular, taksi şoförleri ile bir araya geldi. Oyunun yönetmeni ve başoyuncusu Çiğdem Tunç, “Bu sürpriz karşılama karşısında çok şaşırdık. Tiyatromuzun konusunda başrol oynayan değerli ve fedakar taksi şoförlerimiz, bizler için işlerini bırakarak bu anlamlı jesti gerçekleştirdi. Kendilerine çok teşekkür ediyoruz” dedi.
Oyunun yönetmeni ve başoyuncusu Tunç, taksi şoförleri ile tek tek tokalaşarak sohbet etti. Daha sonra kafile, konvoylar ve kornalar eşliğinde Karasu Belediyesi’ne kadar taksiler eşliğinde getirildi.

Son Haberler

Başkan Memiş Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi

12.01.2018 10:10:42 HABERDE İNSAN BAYBURT

Bayburt Belediye Başkanı Mete Memiş birim toplantıları çerçevesinde Park ve Bahçeler Müdürlüğü personeli ile bir araya geldi.
Belediye [...]

Toplanan inek sütü miktarı Kasım’da yüzde 4,6 arttı

12.01.2018 10:10:25 EKONOMİ İSTANBUL

Ticari süt işletmelerince Kasım ayında 749 bin 761 ton inek sütü toplandı. Toplanan inek sütü miktarı Kasım [...]

Malazgirtli öğrencilerden Şehit Kaymakam Safitürk’ün ailesine mektup

12.01.2018 10:08:56 GENEL MUŞ

Muş’un Malazgirt ilçesindeki öğrenciler, Şehit Kaymakam Muhammed Fatih Safitürk’ün ailesi için duygu dolu mektuplar yazdı.
Malazgirt Kaymakamı ve [...]

Google Arama

Son Haberler