MHP Erzurum İl Başkanı Karataş: “Devlet Bahçeli’nin ismini ağzına almak CHP’nin haddi değildir”
14.01.2018 12:11:17 YEREL HABER HABERDE İNSAN ERZURUM

MHP Erzurum İl Başkanı Karataş: “Devlet Bahçeli’nin ismini ağzına almak CHP’nin haddi değildir”

Devlet Bahçeli’nin ismini ağzına almak CHP’nin haddi olmadığını belirten MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, basın açıklaması yaptı.
MHP Erzurum İl Başkanı Naim Karataş, “Yakın siyasi tarihimizin en buhranlı günlerini geçirdiğimiz son yıllarda ve günümüzde, ülkemiz ve milletimizin dahili ve harici ihanet odaklarının ağır saldırıları altındayken, her dönem devletimizin ve milletimizin can simidi olmuş, bölünmenin, kuşatılmanın eşiğinden çevirmiş olan Milliyetçi Hareket partisi ve onun bilge lideri sayın genel başkanımıza karşı son günlerde alçak saldırılarda bulunmaya çalışan bazı CHP’li siyasilere ve milletvekillerine sesleniyoruz. Siyasi tarihinizde, darbelerden, ihtilallerden beslenerek fırsata dönüştürecek ülke iradesine ipotek koyduğunuz dönemleri de biz iyi biliriz” dedi.
CHP iktidarı döneminde ki sefaleti, açlığı, yokluğu ve yoksulluğu iyi bildiklerini belirten Karataş, “Millet iradesiyle iktidara gelemediğiniz için ancak statükonun ve oligarşinin kucağında iktidara gelip ülkeyi kızıl komünizme yamamaya çalıştığınızı da biz iyi biliriz. Millet iradesini güya temsil için geldiğiniz, milletin inanç ve değerlerine karşı açmış olduğunuz savaşları da biz iyi biliriz. Ve bugün milletten, maneviyattan ve milliyetten kopuk olduğunuz için, milletten destek alamayıp, iktidar olamadığınız için son dönemin etnik ve paralel ihanetine alet olup, iktidara tekrar benzeri müdahalelerle gelme fırsatı kolladığınızı da milletimiz de, bizler de çok iyi bilmekteyiz. Siz ihanet artıkları lafınızı ve haddinizi bileceksiniz” diye konuştu.
Ülkenin en kritik dönemlerinde şahsi ve siyasi menfaatlerini elinin tersi ile ittiklerini kaydeden Karataş şu açıklamalarda bulundu:
“Önce ülkem ve milletim deyip siyasi menfaatleri rafa kaldıran ve ülkemizin bugün bir Filistin, Mısır, Suriye, Irak ve İran olmasının önüne geçen bilge liderimiz Devlet Bahçeli’nin ismini bile ağzınıza almak sizin haddiniz değildir. Unutmayınız ki bugün meclis çatısı altında hala salya, sümük zehir kusabilmenizi, ahkam kesmenizi, saltanatınızı ve huzurunuzu; sizler de demokrasinin ve devlet adamlığının yaşayan son timsali Liderimiz Devlet Bahçeli’ye borçlusunuz. Bu hassasiyetle sizleri bir kez daha uyarıp önemle milletimizin temiz vicdanına havale ederken, son Türk Devletinin garantörü genel başkanımızın 2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimine dönük “önce ülkem ve milletim sonra partim ve ben” ülküsü etrafında almış olduğu seçim ittifakı kararı ile birlikte bundan sonra alacağı her kararın ve Bilge Liderimizin her daim yanında olacağımızı ve evlatları olarak onun hükmü şahsiyetini asla mahcup etmeyeceğimizi özellikle belirterek, millet iradesinin ancak bu sıkıntılı ve buhranlı dönemlerde tamamen milli bir ittifakla kurtulabileceğini ve ülkemizi bölmek, kuşatmak ve tekrar bağımsızlığına ipotek koymaya çalışanların oyunlarının, ancak milli bir ittifakla bozulacağına olan inancımız tamdır. Milliyetçi Hareket Partisi Erzurum İl teşkilatları olarak da alınan bütün kararlar etrafında, liderimizin emrinde bütün gücümüzle mücadele edeceğimizi önemle duyururuz.”

Son Haberler

Kepçe kulak mobing etkisi yapıyor

14.01.2018 12:16:44 ULUSAL HABER SAĞLIK BURSA

Öğrencilerin okul başarısını en çok ’kepçe kulak’ mobinginin etkilediğine dikkat çeken uzmanlar, kötü şakaların ise gelecekte sosyal [...]

Beyazlara bürünen Abant’a tatilci akını

14.01.2018 12:22:33 ULUSAL HABER GENEL BOLU

Bolu’da kar yağışıyla birlikte beyazlara bürünen Abant Tabiat Parkı hafta sonu tatilcilerin akınına uğradı.
Türkiye’nin en önemli turizm [...]

(Özel) 200 yıllık tarihi değirmen ilk günkü gibi hizmet veriyor

14.01.2018 12:16:40 ULUSAL HABER GENEL KARABÜK

Karabük’ün Safranbolu ilçesinde Düzce kanyonu içinde bulunan 200 yıllık tarihi değirmen ilk günkü gibi hizmet veriyor.
Safranbolu ilçesine [...]

Google Arama

BURSA 01:09:02

22:11:34Muradiye’de 5 suçtan yakalama kararı bulunan şahıs, çıkarıldığı mahkemece serbest bırakıldı

Van’ın Muradiye ilçesinde 5 ayrı suçtan yakalama kararı bulunan şahsın, çıkarıldığı adli makamlarca serbest bırakıldığı belirtildi.
Van İl [...]

16.01.2018 ASAYİŞ VAN

22:08:52Eurocup: Galatasaray Odeabank: 86 - Herbalife Gran Canaria: 108

Galatasaray Odeabank, Eurocup 3. haftasında evinde karşılaştığı İspanyol ekibi Herbalife Gran Canaria’ya 108-86’lık skorla mağlup oldu ve [...]

16.01.2018 SPOR İSTANBUL

22:05:17Muradiye’de 8 yakalama kararı bulunan şahıs tutuklandı

Van’ın Muradiye ilçesinde dolandırıcılık suçlamasıyla jandarma tarafından gözaltına alınan M.Ö. tutuklandı.
Van İl Jandarma Komutanlığı’na bağlı Muradiye İl [...]

16.01.2018 ASAYİŞ VAN