Kemoterapi tedavisi gören Beşiktaş aşığı genç kıza Beşiktaşlı futbolculardan imzalı forma
12.01.2018 18:41:36 SPOR MUĞLA

Kemoterapi tedavisi gören Beşiktaş aşığı genç kıza Beşiktaşlı futbolculardan imzalı forma

Muğla’nın Fethiye ilçesinde yaşayan ve kanser hastalığı ile mücadele eden Beşiktaş aşığı genç kıza Beşiktaşlı futbolcuların imzasını taşıyan forma hediye edildi.
Fethiye Beşiktaş Taraftarlar Derneği tarafından Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi Eğitim Araştırma Hastanesinde kanser tedavisi gören 22 yaşındaki Şükran Yurtseven’e sürpriz yapmak isteyen dernek üyeleri genç kızı derneğe davet etti.
Beşiktaş hayranı olan ve şarkı söylemeyi çok seven Yurtseven ile dernek üyeleri bir süre sohbet etti. Dernek üyeleri Yurtseven’e isminin yazılı olduğu ve Beşiktaşlı futbolcular tarafından imzalı 25 numaralı forma hediye etti. Forma için teşekkür eden Yurtseven, heyecanını gizleyemedi. Koyu Beşiktaşlı olan Yurtseven ve dernek üyeleri Beşiktaş için tezahürat yaptı.
Dernek Başkanı Özkan Torunoğulları, "Şükran’ı bir yerde şarkı söylerken tanıdım ve Beşiktaşlı olduğunu öğrenince derneğe davet ettik. Pazartesi günü tedavisinin başlayacak. İnşallah tedavisi olumlu sonuçlanacak. Tedavisinin ardında onu Vodafone Park’a götüreceğim ve birlikte maç izleyeceğiz. Sesi de çok güzel, inşallah tedavisi biter ileride iyi bir ses sanatçısı olur” dedi.

"İyileşip Vodafone Park’a Gitmek İstiyorum"
Şükran Yurtseven ise hediyeyi görünce çok duygulandığını ve Beşiktaş’ın kendisi için nefes olduğunu söyledi. Yurtseven, “Beşiktaş’ı çok seviyorum. Burada olduğum için çok mutluyum. İstanbul’a maça gideceğim için de çok mutluyum. Tedaviye daha çok sarılacağım. İyileşip bir an önce Vodafone Park’a gitmek istiyorum” diye konuştu.

Son Haberler

Yunanistan’da grev hayatı olumsuz etkiliyor

12.01.2018 18:36:52 POLİTİKA ATİNA

Yunanistan’da sendikaların 24 saatlik grev kararı alması hayatı olumsuz etkiledi.
Yunanistan’da sendikaları, gemi ve raylı ulaşım çalışanlarının 24 [...]

Eski mezunlardan öğrencilere üniversite tavsiyeleri

12.01.2018 18:42:56 EĞİTİM MANİSA

Manisa’nın Kula ilçesinde eğitim-öğretim veren Bekir Sacide Keleşoğlu Anadolu Lisesi’nden mezun olarak üniversiteye yerleşen 19 öğrenci, eski [...]

Yeni yıla merhaba konseri verildi

12.01.2018 18:46:51 HABERDE İNSAN BARTIN

Bartın Belediyesi Türk Sanat Müziği Korosu tarafından yeni yıla merhaba konseri verildi. Türk Sanat Müziği Korosunun Zeki [...]

Google Arama

Son Haberler