Kaynarca’da aşçılık kursunu bitirenler belgelerini aldı
11.01.2018 15:50:36 EĞİTİM SAKARYA

Kaynarca’da aşçılık kursunu bitirenler belgelerini aldı

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan aşçı çırağı kursunu tamamlayan kursiyerler düzenlenen tören ile belgelerini aldılar.
Kaynarca Halk Eğitim Merkezi (HEM) binasında düzenlenen törene Kaynarca İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Harbi ve Şube Müdürü Emrah Önal ve davetliler katıldı. Törende, aşçılık kursunu başarıyla tamamlayan kursiyerlerin hazırladığı yemekler konuklara ikram edildi. Toplam 2 ay süren ve 23 aşçı çırağının belge almaya hak kazandığını ifade eden Kaynarca Halk Eğitim Merkezi Müdürü Vedat Şahin, ’’Açtığımız kurstan mezun olan kursiyerlerimiz yüzlerce çeşit yemek yapmayı öğrendiler. Şimdi evlerinde eşlerine çocuklarına daha lezzetli yemekler yapacaklar. Bunun yanında buradan aldıkları belgelerle kendilerine iş imkanı da sağlamış olacaklar" dedi.
Program sonunda kursiyerler başarı belgelerini protokol üyelerinin ellerinden aldı.

Son Haberler

FETÖ’nün baskılarına dayanamayan kripto askerler teslim oldu

11.01.2018 15:50:56 ASAYİŞ KOCAELİ

Gölcük Donanma Komutanlığı’nda görevli bir yarbay ve iki astsubay Fethullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) baskılarından dolayı örgüt üyesi [...]

STEM projesi Bigadiç’te tanıtıldı

11.01.2018 15:50:54 GENEL BALIKESİR

STEM tanıtım toplantısı Bigadiç’te yapıldı.Proje kapsamında vatandaşların küçük onarımlarını meslek lisesi öğrenciler giderecek.
Balıkesir Valiliği ve Milli Eğitim [...]

Adapazarı Belediyesi’nden dolandırıcılık uyarısı

11.01.2018 15:50:05 GENEL SAKARYA

Adapazarı Belediyesi, belediye adının kullanılarak yardım talebinde bulunan kişilere itibar edilmemesi konusunda vatandaşı uyardı.
Son zamanlarda Adapazarı Belediyesi’nin [...]

Google Arama

Son Haberler