Karaköy’de yenileme çalışmaları tamamlandı
11.01.2018 16:36:37 GENEL SAKARYA

Karaköy’de yenileme çalışmaları tamamlandı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Karaköy Mahallesi’nde başlattığı yenileme çalışmalarını tamamladı.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karaköy Mahallesi’nde tamamlanan yenileme çalışmalarını inceledi. Kısa süre önce Büyükşehir Belediyesi tarafından altyapı ve yol konusunda yenilemelerin yapılacağı açıklanmış, çalışmalar başlatılmıştı. İlk olarak Sakarya Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (SASKİ) bölgenin altyapısını yeniledi, ardından asfalt çalışmalarıyla Karaköy Mahallesi modern bir görünüme kavuştu. Çalışmaların tamamlandığı bölgeyi SASKİ Genel Müdürü Dr. Rüstem Keleş, Genel Sekreter Yardımcısı Ayhan Kardan ve daire başkanlarıyla birlikte ziyaret eden Başkan Toçoğlu, mahalle sakinlerine hayırlı olsun dileklerinde bulundu.
Başkan Toçoğlu, “Karaköy Mahallesi’nde yaşayaşan vatandaşlarımızın, çocuklarımızın yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürebilmesi adına çalışmalarımızı başlatmıştık. Bugünde çalışmaların tamamlandığı bölgeyi ziyaret ettik, incelemelerde bulunduk. İlk olarak SASKİ bölgenin altyapısını inşa etti. Ardından asfalt serim işlemlerimizi gerçekleştirdik. Çalışmaların ardından mahallemiz artık daha modern bir hal aldı. Hamdolsun Karaköy’de yüzler gülüyor. Hemşehrilerimize hayırlı olmasını diliyorum” dedi.
Çalışmalardan duyduğu memnuniyeti dile getiren Karaköy Mahalle Muhtarı Haşim Satılmış ise, “Büyükşehir Belediye ekiplerimiz, altyapı ve asfalt çalışmalarını bitirdi. Başkanımız Zeki Toçoğlu’na bizi kırmayıp mahallemizi daha yaşanabilir bir hale getirdiği için minnettarız. Eski hali çok kötü bir haldeydi. Altyapıda büyük sıkıntılar çekiyorduk. Şimdi hiçbir derdimiz kalmadı. Mahalle sakinlerimiz çok mutlu. Büyükşehir Belediye Başkanımız Zeki Toçoğlu’na mahallemizde başlattığı bu dönüşüm için teşekkür ediyoruz” diye konuştu.

Son Haberler

Kaymakam’dan Şehit Ailesine Ziyaret

11.01.2018 16:37:27 GENEL BURSA

Bursa’nın Büyükorhan İlçe Kaymakamı Kutsal Baytak ve Aile ve Sosyal Politikalar Bursa İl Müdürü Erkut Öneş, 1998 [...]

Taşdemir: "İkinci yarı zor bir süreç bizi bekliyor"

11.01.2018 16:36:44 SPOR İZMİR

Altay Teknik Direktörü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, ikinci yarıda kendilerini zor bir sürecin beklediğini söyledi.
TFF 2. Lig [...]

Başkan Toçoğlu, gazilerle bir araya geldi

11.01.2018 16:36:24 GENEL SAKARYA

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Erol Demir ve dernek üyeleri ile [...]

Google Arama

Son Haberler