HaberFlash | Hızlı ve Tarafsız internet Haber Sitesi

Toplum Sağlığı Merkezi tarafından, Akyazı’da Kırım Kongo kanamalı ateşi ile ilgili etkinlik düzenlendi.
Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii önünde düzenlenen etkinlikte afiş sunumu, broşür dağıtımı yapıldı. Ayrıca etkinliğe katılan kişilerin genel sağlık durumuna dikkat çekmek...

T oplum Sağlığı Merkezi tarafından, Akyazı’da Kırım Kongo kanamalı ateşi ile ilgili etkinlik düzenlendi.
Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii önünde düzenlenen etkinlikte afiş sunumu, broşür dağıtımı yapıldı. Ayrıca etkinliğe katılan kişilerin genel sağlık durumuna dikkat çekmekToplum Sağlığı Merkezi tarafından, Akyazı’da Kırım Kongo kanamalı ateşi ile ilgili etkinlik düzenlendi.
Akyazı Gazi Süleyman Paşa Camii önünde düzenlenen etkinlikte afiş sunumu, broşür dağıtımı yapıldı. Ayrıca etkinliğe katılan kişilerin genel sağlık durumuna dikkat çekmek için tansiyon ve şeker ölçümleri yapılarak vatandaşlar konu ile ilgili bilgilendirildi.
Toplum Sağlığı Merkezi İlçe Sağlık Müdürü Dr.Gülşah Yılmaz yaptığı açıklamada, “En çok Mart ve Temmuz ayları arasında tehlike oluşturan hastalığa karşı bir farkındalık oluşturacak bir etkinlik. Bu yüzden bugün yaptığımız etkinlikler çerçevesinde ilçe halkımızı bilgilendiriyoruz. Ayrıca bugünkü etkinliler çerçevesinde ekibimizi bu güne hazırlayarak etkinlik öncesi, halka en doğru ve etkili şekilde bilgi verebilmek için konuyla ilgili hizmet içi eğitim düzenlenerek, etkinliğe katılacak personelimiz bilgilendirildi. Yapılan tansiyon ve şeker ölçümlerin de erkeklerin tansiyon rahatsızı olduğu görüldü tansiyon sorunu olan kişiler aile hekimliklerine yönlendirildiler” dedi.

İlgili Haberler

Salık:
Salık: "Yeni Türkiye İçin Gece Gündüz Çalışacağım"

AK Parti İzmir 1. Bölge Milletvekili aday adayı Yılmaz Salık, hedeflerini anlatarak, AK Parti’nin 13 yıllık başarılı iktidarını ‘2023 Siyasi Vizyonu’ ile daha da büyük başarılarla güçlendirerek sürdüreceğini belirtti.
“Ülkeme ve İzmir’e hizmet etmek için [...]

Çekmeköy’de Çanakkale Şehitleri Anısına Kan Bağışı Kampanyası
Çekmeköy’de Çanakkale Şehitleri Anısına Kan Bağışı Kampanyası

Kızılay, Çanakkale şehitlerinin anısına Çekmeköy’de kan bağışı kampanyası başlattı. Çekmeköy Kızılay Şube Başkanı Abdülselam Zurel kan bağışlamanın önemine dikkat çekerek, “Sadece bir torba kan bağışı, üç hayat kurtarıyor” dedi.
Kızılay, Çanakkale şehitlerinin anısına kan bağışı [...]

Seydikemer Selle Boğuştu
Seydikemer Selle Boğuştu

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde 2 gündür devam eden yağış etkili olunca birçok yollar kapanma noktasına geldi evleri su bastı meyve bahçeleri zarar gördü.
Seydikemer ilçesinde 2 gündür devam eden yağmurlar nedeniyle Akçay Mahallesinde dereden taşan sular [...]