14.01.2018 15:01:29 SAĞLIK KONYA

Beslenme ve diyet uzmanı, gönüllülerle sağlıklı yiyecek yaptı

Konya’da Beslenme ve Diyet Uzmanı Beyza Vural Öten, gönüllülerle bir araya gelerek düşük kalorili diyet tarifleri yaptı.
Medicana Konya Hastanesi Beslenme ve Diyet Uzmanı Beyza Vural Öten, gönüllülerle bir araya gelerek diyet tarifleri yaptı. Katılımcılarla beraber düşük kalorili yiyecekler hazırlayan Beyza Vural Öten, “Biz burada bugün Fit Workshop yani, fit yemek tarifleri hazırlıyoruz. Hem öğrenelim hem de eğlenelim diye hep birlikte yemekler yapıyoruz. Fit tatlılar, lezzetli salatalar doyurucu sağlıklı yemek tariflerini hem hep birlikte yapıyoruz hem de hep beraber bunların tadımını yapıp öğrenmiş oluyoruz. Şekersiz tatlılar yani her hangi bir eklenti şeker içermeyen unsuz lezzetler ve glutensiz besinler içeren tatlılar salatalar yapıyoruz. Olabildiğince işlenmişten uzak hem de doğala en yakın şekilde mutfağımızı daha farklı ve lezzetli yiyeceklerle donatabiliriz. Neler ikram edebiliriz, misafirlerimiz geldiğinde onlara? Daha farklı olarak hem bunları yapmış oluyoruz hem de öğrenmiş oluyoruz” dedi.

“Alternatif yiyecekler tanıtıyoruz”
Beslenme ve Diyet Uzmanı Beyza Vural Öten, “Bu tariflerle biz kilo vermek isteyen, diyet sürecinde olan kişilerin ve spor yapan ya da bunların hiçbiri belki sağlıklı beslenmek isteyen kişilere alternatif yiyecekler tanıtıyoruz. Tarifler üretiyoruz. Tabi bu kullandığımız besinlerin hiçbir tanesi olağanüstü besinler değil. Hiçbiri tek başına zayıflamamıza yardımcı olmaz, yağ yakmaz. Ama bunları tabi ki de mutfağımızı çeşitlendirmek adına ekliyoruz. Alternatif yiyeceklerle nasıl daha farklı yiyecekler tarifler üretebiliriz, bunu göstermiş oluyoruz” ifadelerini kullandı.
Beslenme ve Diyet Uzmanı Beyza Vural Öten ve katılımcılar daha sonra beraber diyet tarifleri hazırladı.

Son Haberler

Konyaaltı Sahil Projesi protesto edildi

14.01.2018 14:52:21 ASAYİŞ ANTALYA

Antalya’da bir grup vatandaş Konyaaltı Sahil projesini protesto etti.
Konyaaltı Sahil projesini protesto etmek için toplanan gruba CHP [...]

Narın Valisi Amanbay Kayıpov, Belediye Başkanı Tahsin Babaş’ı makamında ziyaret etti

14.01.2018 15:01:39 KÜLTÜR SANAT KASTAMONU

2018 Türk Dünyası Kültür Başkenti Kastamonu’yu ziyaret eden Kırgızistan Narın Valisi Amanbay Kayıpov, Kastamonu Belediye Başkanı Tahsin [...]

Pepee miniklerle buluştu

14.01.2018 15:01:12 GENEL BURSA

Türkiye’nin ilk milli çizgi film kahramanı Pepee’nin yepyeni müzikli sahne gösterisi "Sevmek Zamanı", Merinos AKKM Orhangazi Salonu’nda [...]

Google Arama

Son Haberler