Başkan Yanılmaz;
14.01.2018 15:46:34 YEREL HABER GENEL ELAZIĞ

Başkan Yanılmaz;"Şehrin gelişip güzelleşmesinde Cumhurbaşkanımızın payı büyüktür"

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Elazığ’a her gelişinde şehrin daha çok güzelleştiğini gördüğünü belirtmesinin oldukça önemli olduğuna değinen Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Şehrin gelişip güzelleşmesinde şüphesiz Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın payının büyük olduğunu söyledi.
Elazığ Belediye Başkanı Mücahit Yanılmaz, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleşen AK Parti 6. Olağan İl Kongresine katılım sağlayan hemşehrilerimize teşekkür ederek, şehir insanının dünya liderini en iyi şekilde ağırladığını ifade etti.
Elazığ’a her gelişinde memnuniyetini dile getiren Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ’a büyük önem verdiğini ifade eden Başkan Mücahit Yanılmaz, Fırat Üniversitesi çok amaçlı spor salonunu hınca hınç dolduran aziz şehrin aziz insanlarının büyük bir sevgi seliyle reisin yanında yer aldığını kaydetti.
Günler öncesinden şehirde bir bayram havasının yaşandığını ve Cumartesi günü Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın şehre gelmesiyle AK Parti 6. Olağan İl Kongresinin büyük heyecanla gerçekleşmesinde emeği olan teşkilat mensuplarının takdire şayan bir çalışmaya imza attığını belirten Yanılmaz," Dünya Lideri Cumhurbaşkanımız ve AK Parti Genel Başkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla gerçekleştirilen kongremize katılım sağlayan tüm hemşehrilerime yürekten teşekkür ediyorum. Kongre salonunda heyecanını yitirmeyen genç kardeşlerim programın başlangıcından bitimine kadar attıkları sloganlarla Cumhurbaşkanımıza sevgilerini gösterdi. Yine hanımefendi kardeşlerimiz büyük bir sevgiyle program süresince yerlerinde oturmayarak atılan sloganlara eşlik ettiler. Bu şehir Cumhurbaşkanımızı adeta bağrına basarak kendisine yakışır misafirperverliği göstermiştir" dedi.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Elazığ’dan övgüyle bahsettiğini ifade eden Yanılmaz," Kongre salonundaki sözlerine Aziz Elazığlılar diye başlayan Cumhurbaşkanımız, Elazığ’a her gelişinde şehrin daha çok güzelleştiğini gördüğünü belirtmesi oldukça önemlidir. Şehrin gelişip güzelleşmesinde hiç şüphesiz Cumhurbaşkanımızın payı büyüktür. Yine konuşmasında Elazığ’ın birçok kahraman yetiştirdiğini ve bunun son örneğinin kahraman şehidimiz Fethi Sekin’le ilgili sözleri de şehir insanımızı gururlandırmıştır. Şehirde gözle görülür değişikliğin yaşandığını ifade eden Cumhurbaşkanımıza bizler de Elazığlılar olarak minnettarız"diye konuştu.

Son Haberler

Çanakkale 4.1’le sallandı

14.01.2018 15:36:18 ULUSAL HABER GENEL ÇANAKKALE

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesi açıklarında 4.1 büyüklüğünde deprem meydana geldi.
Başbakanlık Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD), saat [...]

Çınar’da kız çocukları için seferberlik

14.01.2018 15:36:11 YEREL HABER EĞİTİM DİYARBAKIR

Diyarbakır’ın Çınar ilçesinde kız çocukların okula kazandırılması için seferberlik başlatıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü, Kalkınma Bakanlığının desteğiyle [...]

Cumhurbaşkanı Erdoğan’a Tokat’ta yoğun ilgi

14.01.2018 15:46:33 ULUSAL HABER POLİTİKA TOKAT

AK Parti Tokat İl Başkanlığının olağan kongresine katılmak için kente gelen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaşlar yoğun [...]

Google Arama

07:34:07İstanbul’da çete operasyonu

İstanbul’da şafak vakti çete operasyonu yapıldı. Birçok adrese giren ekipler şüphelileri gözaltına aldı.
İstanbul Organize Suçlarla Mücadele Şube [...]

20.01.2018 ASAYİŞ İSTANBUL

07:14:53Eskişehir’de trafik kazası; 13 ölü 42 yaralı

Eskişehir’de meydana gelen trafik kazasında 13 kişi hayatını kaybederken, 42 kişi de yaralandı.
Kaza, Eskişehir-Bursa karayolunun 3. kilometresinde [...]

20.01.2018 ASAYİŞ ESKİŞEHİR

07:05:12Kontrolden çıkan araç taklalar attı, o anlar sürücü kamerasına yansıdı, kazada 1 kişi feci şekilde can verdi

Bursa’da kontrolden çıkarak taklalar atan aracın sürücüsü feci şekilde can verdi, o anlar ise başka bir aracın [...]

20.01.2018 ASAYİŞ BURSA