Başkan Toprak, Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilerle bir araya geldi  Başkan Toprak, Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilerle bir araya geldi e4a8d36a cf1f 4e39 abef b0904173e243

Başkan Toprak, Çalışan Gazeteciler Günü’nde gazetecilerle bir araya geldi

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, İstanbul Gazeteciler Derneği’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde düzenlediği ’Gazeteciliğin Dün

Sporla engellerini yok sayan Yusuf Yünaçtı ’nın hedefi dünya şampiyonluğu
Mevlüt Uysal: “Büyükçekmece’yi İstanbul’un en güzel ilçesi yapacağız”
(Özel) Filistinli turistler önce halay sonra fotoğraf çektiler

Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli, İstanbul Gazeteciler Derneği’nin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nde düzenlediği ’Gazeteciliğin Dünü Bugünü’ söyleşisine katıldı.
İstanbul Gazeteciler Derneği (İGD) 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle söyleşi düzenledi. İGD’nin Beylikdüzü Atatürk Kültür ve Sanat Merkezi Şener Şen Salonu’nda düzenlediği “Gazeteciliğin Dünü Bugünü” adlı söyleşiye gazeteciler ve Dernek Başkanı Mehmet Mert konuşmacı olarak katıldı.10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nün nasıl ortaya çıktığına ilişkin bilgilendirici konuşmaların yapıldığı söyleşide gazetecilerin sorunları da masaya yatırıldı.
Söyleşiye Avcılar Belediye Başkanı Dr. Handan Toprak Benli de katıldı. Söyleşinin sonunda kısa bir konuşma yapan Toprak, “Tüm emeğini halkımızın doğru ve tarafsız haber alması için harcayan gazetecilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü kutlu olsun. Gazetecilerin işlerini özgürce yapabildiği hiçbir sıkıntı yaşamadığı refah içerisinde mesleklerini gerçekleştirebilecekleri bir Türkiye diliyorum” diye konuştu.

YORUMLAR

WORDPRESS: 0