Başkan Toçoğlu, gazilerle bir araya geldi
11.01.2018 16:36:24 GENEL SAKARYA

Başkan Toçoğlu, gazilerle bir araya geldi

Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Erol Demir ve dernek üyeleri ile bir araya geldi.
Sakarya Büyükşehir Belediyesi Başkanlık makamında gerçekleştirilen ziyarette Muharip Gaziler Derneği Başkanı Demir, Toçoğlu’na desteklerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti. Türkiye Muharip Gaziler Derneği Başkanı Erol Demir, “Dernek üyelerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayan merkez için teşekkür ediyoruz. Dernek binamızda buluşup, keyifli vakitler geçirebiliyoruz. Birlik ve beraberliğimizi güçlendirmeniz ve bu mekanı bizlere kazandırdığınız için gazi ailelerinden bolca selam ve dua getirdik. Allah razı olsun” dedi.
Başkan Toçoğlu ise, “Tarihimizin kahramanları şehit ve gazilerimize minnettarız. Hayata geçirdiğimiz projeyi de çok önemsiyor, şehit yakınları ve gazilerimizin hoşça vakitler geçirebilmelerini sağlamak istiyorduk. Bu konuda bir adım attık. Şehit ve Gazi ailelerimizin tüm ihtiyaçlarını göz önüne alarak binamızı inşa ettik. Kısa bir süre önce de hizmetinize sunduk. Hamdolsun çok güzel yorumlar aldık. Ailelerimizin memnuniyetlerini öğrendik. Binanın içerisinde bulunan derneklere bir de araç tahsis ettik. Şehit ve Gazi ailelerimize hayırlı olsun. Büyükşehir Belediyesi olarak STK’larımıza yönelik desteklerimiz devam edecek” diye konuştu.

Son Haberler

Taşdemir: "İkinci yarı zor bir süreç bizi bekliyor"

11.01.2018 16:36:44 SPOR İZMİR

Altay Teknik Direktörü Teknik Direktörü İsmet Taşdemir, ikinci yarıda kendilerini zor bir sürecin beklediğini söyledi.
TFF 2. Lig [...]

Karaköy’de yenileme çalışmaları tamamlandı

11.01.2018 16:36:37 GENEL SAKARYA

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Karaköy Mahallesi’nde başlattığı yenileme çalışmalarını tamamladı.
Sakarya Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu, Karaköy Mahallesi’nde tamamlanan [...]

Halim Okta: ’Kampımız son derece iyi geçiyor’

11.01.2018 16:35:23 SPOR İZMİR

Karşıyaka Teknik Direktörü Halim Okta, ikinci yarı hazırlıklarının iyi geçtiğini söyledi.
TFF 2. Lig Beyaz Grup’ta devreyi 16. [...]

Google Arama

Son Haberler