Başkan Özakcan esnafla kahvaltıda buluştu
12.01.2018 16:42:36 YEREL HABER GENEL AYDIN

Başkan Özakcan esnafla kahvaltıda buluştu

Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan, Ayakkabıcılar Çarşısı esnafını ziyaret ederek çarşı esnafı ile kahvaltı yaptı.
Başkan Özakcan’a ziyaretinde Efeler Belediye Başkan Yardımcısı Belgin Alpdoğan ve Aydın Ayakkabıcılar Arastası Esnafları Derneği Başkanı Mustafa Erdoğan da eşlik etti.
Ayakkabıcılar Çarşısı esnafı, düzenlenen kahvaltıda Efeler Belediye Başkanı M. Mesut Özakcan’a sorunlarını iletip, samimi bir ortamda sohbet etti. Başkan Özakcan, kendisinin de yıllarca esnaflık yaptığına vurgu yaparak, “Bu çarşımız; Aydınımızın sembolü olmuş, tarihi geçmişi olan, tescilli yapılardan oluşan bir çarşımız. Esnafımız ise yılların esnafı. Aydın halkımızın yakından tanıdığı, 40 yıl öncesinden ayakkabı aldığım dükkanlar ve esnaf arkadaşlarımız var. Tüm yurttaşlarımızın yüzünün güldüğü, gelecek endişesi duymadığı bir Efeler ilçesi, bir Aydın ve Türkiye diliyoruz. Bunun yaratılması yönünde belediye olarak elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Dernek Başkanımız Mustafa Erdoğan ile her zaman iletişim içindeyiz. Dernek Başkanı Mustafa Bey’in, Arastamızın ihtiyaçlarının karşılanması için bize ilettiği talebe, imkanlarımız ölçüsünde çözüm üretmeye çalışıyoruz. Efeler Belediyesi olarak esnafımızla gönül birliği içerisinde ve yapabileceğimiz her konuda bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilmenizi istiyorum. Hayırlı işler, bol kazançlar, sağlık ve esenlikler diliyorum” dedi.
Aydın Ayakkabıcılar Arastası Esnafları Derneği Başkanı Mustafa Erdoğan ise şöyle konuştu:
“Amacımız tarihi çarşıyı ayakta tutup, müşterimizi iyi karşılayıp, ilişkilerimizi devam ettirmek ve çarşımızın kan kaybetmemesi. Her zaman yanımızda olan Efeler Belediye Başkanımıza, bölgede görev yapan zabıta arkadaşlarımıza ve esnaf arkadaşlarıma teşekkür ederim. Tüm yoğun işleri arasında bize zaman ayıran, samimiyetiyle yanımızda olan, ‘adet yerini bulsun’ mantığıyla kısa bir selamlaşma yapmak yerine, bize değerli zamanlarını ayırıp sohbet eden, hizmete hazır olduğunu gösteren başkanımıza tüm esnaf arkadaşlarım adına bir kez daha teşekkür ediyorum.”

Son Haberler

Gaziantep’te bıçaklı kavgada bir kişi öldü

12.01.2018 16:36:09 YEREL HABER ASAYİŞ GAZİANTEP

Gaziantep’te akşam saatlerine meydana gelen alacak verecek meselesinden bıçaklı kavga meydana geldi. Olayda bir kişi hayatını kaybederken, [...]

Turgutlu’da parklar ışıklandırıldı

12.01.2018 16:35:45 YEREL HABER GENEL MANİSA

Turgutlu Belediyesi tarafından Ergenekon Mahallesi Osman Gazi Parkı ve sağlık ocağı yanında bulunan alanda ışıklandırma çalışmaları yapıldı.
Turgutlu [...]

Antalya’da uyuşturucu operasyonu: 12 gözaltı

12.01.2018 16:35:38 ULUSAL HABER ASAYİŞ ANTALYA

Antalya il merkezi ile Serik ilçesinde narkotik ekiplerinin düzenlendiği uyuşturucu operasyonunda, 12 kişi gözaltına alındı.
Antalya Emniyet Müdürlüğü [...]

Google Arama

06:46:28Fırtına ve yağış nedeniyle İDO ve BUDO seferleri iptal

Gece boyunca etkili olan fırtına ve yağış nedeniyle deniz ulaşımında aksamalar meydana geliyor. İDO ve BUDO’nun bazı [...]

18.01.2018 GENEL İSTANBUL

06:19:43Fırtına gece boyunca İstanbul’da etkili oldu

Meteoroloji Genel Müdürlüğünün daha önceden uyardığı fırtına gece boyunca İstanbul’da etkili oldu. Fırtına nedeniyle İDO seferlerinde aksamalar [...]

18.01.2018 GENEL İSTANBUL

05:49:00Konya’da silahlı, sopalı ve bıçaklı kavga: 2 yaralı

Konya’da iki grup arasında henüz belirlenemeyen bir sebeple çıkan silahlı, sopalı ve bıçaklı kavgada 2 kişi yaralandı.
Olay, [...]

18.01.2018 ASAYİŞ KONYA