Başkan Kuzu’dan 10 Ocak kutlama mesajı
10.01.2018 17:12:40 YEREL HABER GENEL ÇANAKKALE

Başkan Kuzu’dan 10 Ocak kutlama mesajı

Çanakkale’nin Çan Belediye Başkanı Dr. Abdurrahman Kuzu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.
Başkan Kuzu yazılı mesajında, " Tarafsız ve ilkeli gazetecilik anlayışıyla büyük özverilerde bulunarak gece gündüz çalışan, kamuoyunun doğru ve tarafsız bilgilendirilmesinde büyük rol üstlenen değerli basın mensuplarımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum. Demokrasinin önemli unsurlarından, toplumun vazgeçilmez kurumlarından olan basın, üstlendiği görevle toplumu aydınlatma ve bilgilendirme adına çok yararlı hizmetler gerçekleştirmektedir. Toplumsal değerlere saygılı, kişisel hak ve özgürlükleri esas alarak vatandaşlarımızı doğru ve tarafsız haber alabilme ihtiyacını karşılayan basın kuruluşlarımız, aynı zamanda demokrasimizin güçlenmesine büyük katkılar sağlamaktadır. Ulusal basınımızın yanında ilçemiz ve bölgemizde yaşanan olaylar ve gelişmelerden bizlerin haberdar olmasını sağlayan, aynı zamanda da halkımızın talep ve beklentilerini yansıtan her zaman el ele ve gönül gönüle çalıştığımız yerel basınımızın değerli çalışanları, her koşulda ve her şartta sorumluluk duygusu içinde toplumun haber alma özgürlüğü adına gecelerini gündüzlerine katmak suretiyle, yüreklerini ve emeklerini ortaya koyarak başarı ile görev yapmaktadırlar. Bizler yerel basınımızı her zaman en önemli haber kaynağımız olarak gördük ve bundan sonra da görmeye devam edeceğiz. Bu vesile ile ilçemizde ve ülkemizin çeşitli yerlerinde ulusal ve yerel, yazılı ve görsel basın kuruluşlarında büyük özverilerle tarafsız ve ilkeli gazetecilik anlayışıyla halkı bilgilendirmek amacıyla görevlerini yapmaya çalışan değerli basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü bir kez daha kutluyor, başarı ve esenlik temennilerimle sevgi ve saygılarımı sunuyorum" ifadelerine yer verdi.

Son Haberler

Bakan Özlü: “Türkiye’yi teknoloji merkezi ve bilim üssü yapacağız”

10.01.2018 17:13:01 ULUSAL HABER GENEL İSTANBUL

Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü katılmış olduğu Yaşam Bilimleri ve Teknolojileri ile Adli Bilimler [...]

Isparta’da gazetecilere ‘10 Ocak’ kahvaltısı

10.01.2018 17:31:39 YEREL HABER GENEL ISPARTA

Isparta Belediye Başkanı Yusuf Ziya Günaydın, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle gazetecilerle kahvaltıda bir araya geldi.
10 [...]

Horasan’da doğalgaz meşalesi yakıldı

10.01.2018 17:39:01 YEREL HABER GENEL ERZURUM

Erzurum’un Horasan İlçesi’nde yapılan alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından, doğalgaz ateşi yakıldı.
Horasan Eski Kars Caddesin’de Palen Doğalgaz [...]

Google Arama

22:00:30Süper Lig: Kasımpaşa: 3 - Alanyaspor: 2 (Maç sonucu)

Süper Lig’in 18. haftasında Kasımpaşa, sahasında karşılaştığı Alanyaspor‘u 3-2 mağlup etti.

Maçtan dakikalar (İkinci yarı)
64. dakikada ceza sahası [...]

19.01.2018 SPOR İSTANBUL

21:55:42Lisenin Avrupa Birliği projesi başarısı

Kütahya’nın Çavdarhisar Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, 2016 yılında ortağı olduğu “Future Entrepreneurs For Agrıculture Traıned In [...]

19.01.2018 EĞİTİM KÜTAHYA

21:47:30Çaycuma’da Kuran Kursu dönem sonu etkinliği düzenlendi

Çaycuma Kültür ve Sanat Merkezi’nde Çaycuma Müftülüğü tarafından 4-6 yaş Kuran Kursları dönem sonu etkinliği düzenlendi.
Çaycuma Müftüsü [...]

19.01.2018 GENEL ZONGULDAK