Başkan Dişli’ye puzzle süprizi
11.01.2018 15:16:16 HABERDE İNSAN SAKARYA

Başkan Dişli’ye puzzle süprizi

Cengiz Topel İlköğretim Okulu yönetimi ve öğrencileri, Adapazarı Belediye Başkanı Süleyman Dişli’yi ziyaret etti.
Cengiz Topel İlköğretim Okulu Müdürü Murat Lort, sınıf öğretmeni Nilgün Erdemir ve öğrenciler, Başkan Dişli’yi makamında ziyaret etti. Eğitime yapmış olduğu katkılardan dolayı Başkan Dişli’ye teşekkürlerini sunan Okul Müdürü Murat Lort, “Gerek okulumuza gerekse öğrencilerimize sunmuş olduğu olanaklardan dolayı başkanımız Sayın Süleyman Dişli’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.
Oldukça neşeli geçen ziyarette, bir de sürpriz yaşandı. 4/B sınıfı öğrencileri, ders de kendi elleriyle yaptıkları puzzleyi Başkan Dişli’ye hediye etti. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Dişli, eğitim alanında yapılan tüm çalışmalara katkı sağlamanın gayreti içinde olduklarını ifade ederek, “Öğretmenlik sadece bir meslek değil aynı zamanda bir hayat biçimidir. Bu anlamda bizler de öğretmenlerimizle birlikte hareket ederek elimizden geldiğince eğitim alanında yapılacak olan çalışmalara katkı sağlıyoruz. Çocuklar ülkenin geleceğidir. Onların eksiksiz eğitim almalarında üzerimize düşen görevi imkanlar el verdiği ölçüde yerine getirmeye çalışmak da bizim görevimizdir” diye konuştu.

Son Haberler

Norveçli Cruise gemisi 3 gün boyunca dalgalarla mücadele etti

11.01.2018 15:16:36 GENEL NEW YORK

Yeni yıl kutlamaları için New York’tan Bahamalar’a giden gemi 14 günlük yolculuğun ardından dönüş yolunda fırtınaya yakalandı. [...]

AFAD Artvin’de 2017 yılında müdahale ettiği 52 olayda 82 kişiyi kurtardı

11.01.2018 15:16:32 GENEL ARTVİN

Afet ve Acil Durum Müdürlüğü (AFAD) Artvin ekiplerinin 2017 yılında müdahale ettiği 52 olayda 36 kişi hayatını [...]

Cappy’nin yeni reklam filmi yayına girdi

11.01.2018 15:15:05 EKONOMİ İSTANBUL

Türkiye’nin en çok tercih edilen meyve suyu markalarından Cappy’ninyeni reklam kampanyasıuzun bir aranın ardından yayına girdi.
Cappy’nin master [...]

Google Arama

Son Haberler