Başkan Altun, Engelsiz Yaşam Merkezi ziyaret etti
13.01.2018 14:52:01 YEREL HABER HABERDE İNSAN KARS

Başkan Altun, Engelsiz Yaşam Merkezi ziyaret etti

Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, Engelsiz Yaşam Merkezi’ni ziyaret ederek, yaşam merkezinde kalan öğrencilerle bir süre sohbet etti.
Başkan Altun, geleneksel hale getirdiği Engelsiz Yaşam Merkezi ziyaretlerine bir yenisi ekledi. Altun, ziyaret ettiği merkezde engelli öğrencilerle bir araya geldi. Öğrencilerin sorunlarını dinledi. Engelli öğrencilerle çeşitli aktivitelerde bulunan Altun, öğrencilerin çaldığı bağlamaya türkü söyleyerek eşlik etti. Başkan Altun ile birlikte birbirinden güzel türküler söyleyen engelli öğrenciler hafta sonu gönüllerince eğlenmenin keyfini yaşadı.
Başkan Altun’un her fırsatta kendilerini ziyaret ettiğini ifade eden Engelsiz Yaşam Merkezi yetkilileri, yaşam merkezinde kalan öğrencilerin Altun’u çok sevdiğini, Altun ile zaman geçirdiklerinde çok mutlu olduklarını belirtti.
Selim Belediye Başkanı Coşkun Altun, sık sık Engelsiz Yaşam Merkezi’ne geldiğini ve burada kalan öğrencilerle sohbet ederek onarın sorunlarını dinlediğini söyledi.
Başkan Coşkun Altun, “Engelsiz Yaşam Merkezi’ni zaman zaman ziyaret ediyorum. Burada kalan arkadaşlarımızla çeşitli aktiviteler yapıyoruz. Onların sorunlarını dinliyorum. Birlikte hoş zaman geçiriyoruz. Onların çaldığı bağlamaya bende eşlik ederek türkü söylüyorum. Amacımız onlara yalnız olmadıklarını ve her zaman yanlarında olduğumuzu hissettirmek” dedi.

Son Haberler

Miko Peled, "İsrail Filistin’de 70 yıldır soykırım yapıyor"

13.01.2018 14:53:13 ULUSAL HABER GENEL İSTANBUL

İsrail’in Filistin halkına karşı yapış olduğu zulmü, katıldığı her platformda dile getiren İsrailli aktivist yazar Miko Peled, [...]

Yeni başkan Ali Osman Sunar

13.01.2018 14:52:09 YEREL HABER GENEL KÜTAHYA

Gediz Madeni Eşya ve Tamirciler Esnaf ve Sanatkarlar Odası’nda yeni başkan Ali Osman Sunar oldu.
Odanın başkanlık seçiminde, [...]

Aktürk kariyer söyleşi programı ile öğrencilerle buluştu

13.01.2018 14:51:35 YEREL HABER GENEL ERZİNCAN

Erzincan Barosu Başkanı Av. Adem Aktürk; Mustafa Doğan Anadolu Lisesi öğrencileriyle kariyer söyleşi programında biraraya geldi.
Hayat hikayesini [...]

Google Arama

12:23:55Çanakkale’de trafik uygulamaları

Çanakkale’de trafik kurallarına uymayan araç sürücülerine ceza yağdı. Yapılan kontrollerde 174 araç sürücüsüne toplam 57 bin 983 [...]

18.01.2018 ASAYİŞ ÇANAKKALE

12:11:04Gazeteciler Kartepe’ye hayran kaldı

16 Ocak Basın Onur Günü münasebetiyle Kartepe Belediye Başkanı Hüseyin Üzülmez, Türk Dünyası Gazeteciler Zirvesi’ne katılan gazetecileri [...]

18.01.2018 GENEL KOCAELİ

12:19:49Elazığ’da "Çocuk Zabıta" projesi

Elazığ’da belediye tarafından "Çocuk Zabıta" projesi başlatıldı.
Elazığ Belediyesi Zabıta Müdürlüğü tarafından başlatılan ‘Çocuk Zabıta’ projesi kapsamında uzman [...]

18.01.2018 GENEL ELAZIĞ