Başkan Alemdar, okul müdürleriyle buluştu
11.01.2018 15:18:12 GENEL SAKARYA

Başkan Alemdar, okul müdürleriyle buluştu

Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım ve Serdivan İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Dere ile birlikte okul müdürleriyle dönem sonu değerlendirme toplantısında bir araya geldi.
Serdivan Farabi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde düzenlenen istişare toplantısına Serdivan’da görev yapan tüm okul müdürleri katıldı. Daha iyisi nasıl yapılabiliri konuşmak için bir araya geldiklerini belirten Serdivan Belediye Başkanı Yusuf Alemdar, “Hepimizin farklı görevleri olsa da ortak bir amacımız var; o da milletimize hizmet ederken yarınlarımız olan çocuklarımızı da geleceğe en doğru, en donanımlı şekilde hazırlamak.” dedi.

“Eğitimde çıta yükseliyor”
Serdivan’da eğitim çıtasının her geçen gün daha da yükseldiğini, bunun da başarıyı beraberinde getirdiğini ifade eden Alemdar, “Eğitimdeki başarımız bizi mutlu ediyor. Öğrencilerimizin daha başarılı olabilmeleri için imkanlarımızı seferber etmeye devam edeceğiz. Serdivan Belediyesi olarak; Fikir ve Sanat Akademimizle, Çocuk Akdemimizle, 7/24 açık kütüphanemizle kısacası eğitim noktasında hayata geçirdiğimiz tüm yatırımlarla gençlerimizin hem bilgiye ulaşma hem de erdemli bireyler olarak yetişmelerine destek olmaya çalışıyoruz. Bu bağlamda sizlerle bir araya gelmeye devam edeceğiz. Kapımız sizlere her zaman açık” diye konuştu. Alemdar, eğitimin ilk adresinin aile olduğunu da belirterek, istişare toplantılarının bir sonraki aşamasında okul aile birlikleriyle bir araya geleceklerini söyledi.

“Başarıda sınır yok”
Serdivan’daki okul müdürlerinin, öğrencileri en iyi şekilde yetiştirmek için canla başla çalıştıklarını belirten Serdivan Kaymakamı Muhsin Çatmadım “Başarıda sınır yoktur. Üst basamaklara çıkabilmek için daha çok çalışmamız gerekiyor. Sizler tüm öğretmenlerimizi temsilen buradasınız. Bu yürüyüşte biz de sizlerin ve öğretmenlerimizin yanında olarak üzerimize düşen neyse onu yapacağız.” ifadelerini kullandı.

Son Haberler

Başkan Karabacak, İlhan Bayram’ı ağırladı

11.01.2018 15:18:59 ÇEVRE KOCAELİ

Darıca Belediye Başkanı Şükrü Karabacak, Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri İlhan Bayram’ı Adnan Menderes Kültür Merkezi’nde ağırladı.
Kocaeli [...]

Yangına giden itfaiye ekipleri hatalı park eden araçlar yüzünden sokağa giremedi

11.01.2018 15:18:37 ASAYİŞ KOCAELİ

Kocaeli’nin Gölcük ilçesinde meydana gelen yangına gitmek için yola çıkan itfaiye ekipleri, hatalı park eden araçlar yüzünden [...]

Sarıgöl’de papatyaların ardından erikler de çiçek açtı

11.01.2018 15:18:11 ÇEVRE MANİSA

Geçtiğimiz hafta ilkbaharın müjdecisi olan papatyaların açtığı Manisa’nın Sarıgöl ilçesinde ocak ayında erik ağacının çiçek açması görenleri [...]

Google Arama

Son Haberler