Balıkesir Birlik Gazetesi 26. yaşını kutladı
13.01.2018 17:35:13 YEREL HABER GENEL BALIKESİR

Balıkesir Birlik Gazetesi 26. yaşını kutladı

Balıkesir Birlik Gazetesinin kuruluşunun 26. Yılını kutladı. İş ve siyaset dünyasından bir çok ismin katıldığı kutlamada gazetenin kurucusu Sıtkı Şeremetli, imtiyaz sahibi eşi Kamile Şeremetli ve Genel Müdür Göktuğ Şeremetli misafirleri karşılayıp tebrikleri kabul ettiler.
Balıkesir Birlik Gazetesi’nin kuruluşunun 26. Yılını kutladı. Birlik Gazetesi Kurucusu Sıtkı Şeremetli 26 yıllık geçmişlerinin her döneminde ilkeli gazete olduklarına dikkat çekerek “Her zaman her dönemimizde basın ahlak ve ilkelerine uymak için elimizden gelen gayreti gösterdik. Bunun dışında hep sevdamız Balıkesir ve Türkiye oldu. Türkiye ve Balıkesir’in çıkarları hep yayın hayatımızın öncelikli çizgisi oldu. Allaha’a çok şükür 26 yıldır bu çizgiden ayrılmadık. Son dönemde de genç arkadaşlarımızın yayın kurumumuzu teşkil ettiğini biliyorsunuz. Önce oğlum Göktuğ Şeremetli gazetenin sahipliğini aldı ve onun sahipliğinde devam ediyor. Yine şimde de Balıkesirimizin güzide gazetecileri Emrah Ayyıldız kardeşimiz ve arkadaşları Birlik Gazetesi’nin yayınını götürüyorlar. Onların da çizgilerinin fevkalade güzel olduğunu görmekten memnunum. Buarada Balıkesir halkına teşekkürü borç biliyorum. Bu 26 yıllık yaşamımızın nedeni okurlarımız ve Balıkesirli hemşehrilerimizdir bizi hiç bir dönem yalnız bırakmadılar, bu günde yalnız bırakmıyorlar. Bunun mutluluğuda bize yetiyor”dedi.
Türk devletinin bekasını her şeyden önde tuttuk
Gazeteciliğin sadece habercilikle eş değer olmadığını ifade eden Sıtkı Şeremetli “Elbetteki habercilik görevini elimizden geldiği kadar yerine getirdik ama bunun dışında ülkemizi ve milletimizi var eden değerler var. Bunlar İslam ve dini inançlarımızdır buna her dönem çok önem verdik. Bunun dışında vatan, millet, devlet ve bayrak sevgisi bizim millet olarak varlığımızın teminatıdır. Bu değerlere halel getirebilecek en ufak bir taviz içerisinde olmadık. Bu değerleri canımız pahasına da olsa kalemimizle de olsa elimizden geldiğince sonuna kadar müdafa ettik. Allah’ın izniyle Birlik Gazetesi fikri anlamda sembol olmuş bir gazetedir. Gelecek yıllarda da böyle devam edeceğine inancım sonsuzdur” şeklinde konuştu.

Son Haberler

Direksiyonu kilitlenen tır orta refüje girerek durabildi

13.01.2018 17:31:39 ULUSAL HABER ASAYİŞ AFYONKARAHİSAR

Afyonkarahisar’ın Bolvadin ilçesinde direksiyon kilitlenen tır kontrolden çıkarak orta refüje girerek durabildi.
Edinilen bilgilere göre, olay Bolvadin çevre [...]

Aydın’ın Ziya Amcası hayatını kaybetti

13.01.2018 17:38:02 YEREL HABER HABERDE İNSAN AYDIN

Aydın’da pek çok hayır işine öncülük eden Ziya Çelik 95 yaşında hayatını kaybetti. 95 yıllık ömrüne pek [...]

Banvit, Türkiye Kupası yolunda Pınar Karşıyaka’yı farklı geçti

13.01.2018 17:42:49 YEREL HABER SPOR BALIKESİR

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi’nde ilk yarının son maçında Banvit, Bandırma’da oynanan mücadelede Pınar Karşıyaka’yı 19 sayı farkla [...]

Google Arama

12:30:15Bakan Özlü; “Sınır güvenliğimizi sağlamak için gereken her şeyi yaparız”

DÜZCE(İHA) – Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanı Dr. Faruk Özlü, Türkiye’nin sınırlarının güvenliği için gereken her şeyi [...]

18.01.2018 POLİTİKA DÜZCE

12:08:11Başsavcısı Keskin’den Müdür Akdoğan’a ziyaret

Van Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim Keskin, İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Nevzat Akdoğan’ı makamında ziyaret etti.
Cumhuriyet Başsavcısı İbrahim [...]

18.01.2018 GENEL VAN

12:26:21Kırklarelililer Atatürk Evi’ni birlikte açtı

Kırklareli Belediyesi tarafından Yayla Mahallesinde inşa edilen ve Türkiye’de bu kadar kapsamlı ilk olacak Atatürk Evi açıldı.
Ulu [...]

18.01.2018 GENEL KIRKLARELİ