Ayşegül Aldinç bahar konseri için Forum Mersin’de

Ünlü sanatçı Ayşegül Aldinç, yerın akşam Forum Mersin Alış Veriş Merkezince düzenlenecek olan bahar konserinde sahne alacak.Forum Mersin Alış Veriş Me

Mersin’de kaygı bozukluğu olan çocuklara grup terapisi
Şehit Uzman Çavuş Asım Türkel’in adı Mersin’de yaşatılacak
Boşandığı kocasını iş yerinde bıçakladı

Ünlü sanatçı Ayşegül Aldinç, yerın akşam Forum Mersin Alış Veriş Merkezince düzenlenecek olan bahar konserinde sahne alacak.
Forum Mersin Alış Veriş Merkezi, 16-17 Mart hafta sonunda eğlence dolu bir program sunuyor. Forum Mersin Bahar Konserleri, 16 Mart Cumartesi günü saat 19.00’da Ayşegül Aldinç’in muhteşem performansıyla başlayacak. Türkçe pop müziğin usta yorumcularından Aldinç, en sevilen şarkılarını hayranları için seslendirecek.
Bunun yanında çocuklara özel birbirinden eğlenceli etkinliklere imza atan Forum Mersin, ’Robotlar Yeşil Sahada Kontrol Sende’ etkinliğiyle de 16-17 Mart Cumartesi ve Pazar günleri 14.00-19.00 saatleri arasında robotların yeşil sahadaki kıyasına mücadelesine ev sahipliği yapacak. Uzaktan kumandalı robotlarla futbol maçı yapmak isteyen çocuklar, robotların eğlenceli ve merak uyandıran dünyasında keyifli bir yolculuğa çıkacak. Diş fırçasından robot yapmayı da öğrenecek olan minikler, aileleriyle verimli zaman geçirme imkanı da bulacak.

YORUMLAR