Ak Partili Karaaslan’ın Gaziantep turu
13.01.2018 18:45:20 ULUSAL HABER GENEL GAZİANTEP

Ak Partili Karaaslan’ın Gaziantep turu

Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’in daveti üzerine Gaziantep’e gelen AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan kenti adım adım gezdi.
İlk olarak Gaziantep Hayvanat Bahçesindeki Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a hediye edilen aslanların tanıtım programına katılan Karaaslan, daha sonra ise sırasıyla bakırcılar çarşısı ve müzeleri gezdi. Gezi sonrası bir açıklama yapan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, “Belediye başkanımız Fatma Şahin’in daveti ile bugün Gaziantep’teyiz. Gaziantep anlatıldığından daha ötesine sahip bir şehir. Şehrin her köşesinde tarihi mekanların dönüşümünü birlikte takip ettik. Kültür hayatımızın merkezi olduğunda her an karşımıza çıktığında ve bir şehrin ana damarları kültür ile birlikte yoğrulduğunda ortaya neler çıkıyor bunu görmek açısından bizim için bu gezi çok anlamlı oldu’’ dedi.
Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ise, “ Gaziantep Gaziliği ile beraber Dünya’nın en eski 20 medeniyetlerinden bir tanesi. Kültürün bir kimlik olduğunu bu bakımdan bize ait bütün değerleri nasıl yaşattığımız gösteren bir yerel yönetim anlayışı üzerine başkanımızı gezdiriyoruz. Çarşılarımız, hanlarımız, hamamlarımızı geziyoruz. Burada tarih bizlere, benim kimliğim var, benim geçmişim çok kıymetli buna sahip çıkın ve bu emaneti koruyarak kullanın. Çocuklarımız torunlarımız bu güzellikleri görsün diyor“ diye konuştu.

Son Haberler

Salihli’de Başkan Alacalı güven tazeledi

13.01.2018 18:27:37 YEREL HABER GENEL MANİSA

Salihli Marangozlar ve Ağaç İşleri Esnaf ve Sanatkarlar Odası olağan genel kurulunda mevcut başkan Mustafa Kemal Alacalı, [...]

Patnos’ta trafik kazası: 2 yaralı

13.01.2018 18:31:27 YEREL HABER ASAYİŞ AĞRI

AĞRI (İHA) – Ağrı’nın Patnos ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 2 kişi yaralandı.
Edinilen bilgiye göre, Burnubulak köyü [...]

Gaziantep’te otomobilde 10 kilo eroin ele geçirildi

13.01.2018 18:44:52 ULUSAL HABER ASAYİŞ GAZİANTEP

GAZİANTEP (İHA) – Gaziantep’te polis ekiplerince bir otomobilde yapılan aramada 10 kilogram esrar maddesi ele geçirildi.
Edinilen bilgiye [...]

Google Arama

12:25:40Başkan Demircan, muhtarların talep ve önerilerini dinledi

Muhtarlarla bir araya gelen Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, “Beyoğlu iyi gidiyor. Hiçbir şeyden geri değiliz. [...]

18.01.2018 GENEL İSTANBUL

12:13:25Müdür İlci’den yarıyıl tatili için tavsiyeler

Muş Milli Eğitim Müdürü Metin İlci, 2017-2018 eğitim öğretim yılı 1. yarıyıl tatilinin yarın karne dağıtımından sonra [...]

18.01.2018 EĞİTİM MUŞ

12:20:47Kaymakam Maslak yol çalışmalarını inceledi

Batman’ın Beşiri İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Mustafa Maslak, ilçede yürütülen yol yapım çalışmalarını yerinde inceledi.
Beşiri [...]

18.01.2018 GENEL BATMAN