11.01.2018 15:50:05 GENEL SAKARYA

Adapazarı Belediyesi’nden dolandırıcılık uyarısı

Adapazarı Belediyesi, belediye adının kullanılarak yardım talebinde bulunan kişilere itibar edilmemesi konusunda vatandaşı uyardı.
Son zamanlarda Adapazarı Belediyesi’nin adı kullanılarak para, eşya ve erzak gibi yardım taleplerinde bulunuldu. Adapazarı Belediyesi, belediyenin ismini kullanarak yardım talebinde bulunan kişilere kesinlikle karşılık verilmemesi ve itibar edilmemesi konusunda vatandaşları uyardı. Belediyeden yapılan yazılı açıklamada, “Son zamanlarda kimliği belirsiz kişi veya kişilerin, Adapazarı Belediyesi’nin adını kullanarak para, eşya ve erzak gibi yardım taleplerinde bulunduklarını öğrenmiş bulunuyoruz. Halkımızı bu taleplere kesinlikle karşılık vermemeleri ve itibar etmemeleri konusunda uyarıyoruz. Vatandaşlarımızın bu gibi durumlarla karşılaştıklarında, 155 Polis hattını ya da belediyemizin 444 50 54 nolu çağrı hattını arayarak bilgi vermeleri önemle rica olunur. Kamuoyuna saygıyla duyurulur” ifadelerine yer verildi.

Son Haberler

STEM projesi Bigadiç’te tanıtıldı

11.01.2018 15:50:54 GENEL BALIKESİR

STEM tanıtım toplantısı Bigadiç’te yapıldı.Proje kapsamında vatandaşların küçük onarımlarını meslek lisesi öğrenciler giderecek.
Balıkesir Valiliği ve Milli Eğitim [...]

Kaynarca’da aşçılık kursunu bitirenler belgelerini aldı

11.01.2018 15:50:36 EĞİTİM SAKARYA

Sakarya’nın Kaynarca ilçesinde Halk Eğitim Merkezi tarafından açılan aşçı çırağı kursunu tamamlayan kursiyerler düzenlenen tören ile belgelerini [...]

Öğrencilere Satranç takımı dağıtıldı

11.01.2018 15:49:43 SPOR BALIKESİR

Satranç sporunu tabana yaymak, öğrencilerde spor kültürü oluşturmak için oluşturulan "Doğru Hamlede Buluşalım" satranç projesi çerçevesinde merkez [...]

Google Arama

Son Haberler