• Manisa’nın Salihli ilçesinde yaşayan Kore Gazisi 85 yaşındaki Ali Kocakaya, yaşlılığa bağlı nedenlerden yaşamını yitirdi. Kocakaya düzenlenen askeri törenle son yolculuğuna uğurlandı.
  Salihli’nin Yörük Mahallesi’nde yaşayan ve 8 çocuk babası olduğu öğrenilen Kore Gazisi Ali ... [Devamı]

 • 86. İzmir Enternasyonal Fuarı’na katılmak amacıyla Türkiye’ye gelen Rusya Federasyonu Sanayi Bakan Yardımcısı Georgiy Kalamanov ve beraberindeki heyet, Rusya’da da yatırım faaliyetleri bulunan Yıldız Entegre AŞ Akhisar tesislerini ziyaret etti.
  Rusya Federasyonu Sanayi Bakan Yardımcısı ... [Devamı]

 • Manisa Büyükşehir Belediyesi Sağlık İşleri Daire Başkanı Talip Akbaş ile Zabıta Daire Başkanı Aydoğan İra, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde Büyükşehir Belediyesi Et Kombinasında incelemeler yaptı.
  Daire Başkanları Akbaş ve İra, küçükbaş ve büyükbaş hayvan kesim ... [Devamı]

 • MASKİ Genel Müdürlüğü, ‘101 Mahalle Projesi’ kapsamında Gölmarmara ilçesine bağlı 3 mahallede 2 bin 650 metrelik kanalizasyon hattı yenileme çalışmalarını tamamladı. Beyler Mahallesindeki 9 kilometrelik altyapı dönüşümü çalışmalarında da sona yaklaştı.
  Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa ... [Devamı]

 • MASKİ Genel Müdürlüğü, Salihli’nin 3 mahallesinde yürüttüğü 6 kilometrelik dere temizlik çalışmasında son mahalle olan Kırdamları Mahallesindeki çalışmalarına başladı.
  Manisa Büyükşehir Belediyesi Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü, yağışlı havalar öncesinde Manisa’nın 17 ilçesinde ... [Devamı]

 • Güzelyurt Mahallesinde yeşil alan ve boş arsalarda temizleme çalışması yapan Yunusemre Belediyesi, bölgede gerçekleştirdiği ağaçlandırmayla da Güzelyurt’un çehresini değiştirdi.
  Yunusemre Belediyesi ağaçlandırma çalışmaları ile ilçenin yemyeşil bir görünüme kavuşmasını sağlıyor. Belediye ekiplerinin Güzelyurt Mahallesinde yaptığı ... [Devamı]

 • Salihli ilçe Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ali Demir, 2016 yılı iyi tarım ve organik tarım yapan çiftçilere destekleme ödemesinin başladığını bildirildi.
  Demir, Salihli’de 139 üretici iyi tarım, 247 üreticinin ise organik tarım desteklemesinden faydalanacağını ... [Devamı]

 • Kula’da vergi borcu olan hurda araçların borçlarının silinmesi için araç sahiplerinin başvurularını yapması istendi.
  Mayıs ayında TBMM’de kabul edilen düzenlemeyle ilgili olarak açıklama yapan Kula Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Oktay Kırlı, “Resmi Gazete’de yayınlanan ... [Devamı]

 • Manisa Büyükşehir Belediyesi Muhtarlıklar Daire Başkanlığı il genelinde mahallelerin sorunlarını sahada masaya yatırıyor.
  Muhtarlıklar Dairesi Başkanı Ersoy Arslan, Salihli’deki mahalle muhtarlarıyla bir araya geldi. Arslan’a ziyaretlerinde Manisa Büyükşehir Belediyesi Salihli Koordinatörü Ali Rıza Ünveren eşlik ... [Devamı]

 • Memur sendikaları ve hükümet arasında yürütülen 2018-2019 yılları toplu görüşme kapsamında hükümet tarafından sunulan 3+3’lük zam teklifi karşısında Türk Sağlık Sen Manisa Şubesi, AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti. Türk Sağlık Sen Manisa Şube ... [Devamı]